זוגיות במשבר זוגיות בריאה

טיפול ב: טיפול בבעיות של חוסר תשוקה, קושי לחוות אורגזמה, כאב במהלך סקס או חוסר יכולת לקיים יחסי מין חודרים, קושי לקבל או לשמור על זקפה (אין-אונות), שפיכה מוקדמת ואיך ניתן לשלוט, בעיות נפשיות, טיפול באובססיה OCD, טראומה, חרדות.

גישות ושיטות טיפול: טיפול במוסיקה, CBT, טיפול ממוקד רגש, פסיכותרפיה טיפול זוגי, CFT טיפול ממוקד חמלה.

זוגיות במשבר זוגיות בריאה

טיפול ב: זוגות המעורבים בהתמוטטות המשפחה כדי להגיע להסדרים, או כדי לתכנן פרידה או גירושין, או לאחר פרידה או גירושין.

גישור מסייע ליישוב מחלוקות על קשר והסדרי מגורים, תחזוקת ילדים, רכוש וכסף, מבלי להגיע לבית המשפט, המגשר מאמין שהאנשים שהכי מצוידים לפתור בעיות הם אלה המעורבים בו, המגשר מספק מסמך המפרט את ההצעות להסדרים שהוצעו. גישור בדרך כלל עולה הרבה פחות מקרב משפטי ממושך.

טיפול ב: דיכאון, חרדה, קשיים רגשיים, טראומה, טיפול במשברים, בהפרעות, במצוקות, התמכרויות, התמודדות עם אובדן, התעללות מינית, פיזית או רגשית, בעיות משפחתיות זוגיות או מיניות, הפרעות אכילה, בעיות בהזדקנות.

גישות ושיטות טיפול בפסיכותרפיה: CBT, פסיכותרפיה קיומית (אנליזה אקזיסטנציאלית), טיפול פרטני, טיפול במוסיקה, טיפול במשחק, טיפול באומנות, טיפול קבוצתי, טיפול זוגי, משפחתי.

טיפול ב: אדם שאינו לוקח אחריות כולם אשמים חוץ ממנו, פריק קונטרול על אחרים, אובססיה לכוח (אוסף אקדחים \ סכינים), דעות אלימות: נטייה להאשים את הקורבן, גסות רוח ותוקפנות, פרנויה (מנסים להרוג אותם\ עוקבים אחריהם), הם “הקורבן”

גישות ושיטות טיפול: טיפול לשליטה בכעסים ע”י טיפול ממוקד חמלה (CFT), שילוב של גישה התנהגותית קוגניטיבית עם גישות דינאמיות.

אשה בונה ייעוץ זוגי

טיפול ב: לחץ, חרדה, דיכאון, טראומה

שיטת טיפול:  NLP שימוש בטכניקות תפיסתיות, התנהגותיות ותקשורתיות כדי להקל על אנשים לשנות את המחשבות האוטומטיות והאינסטינקטיביות (הדרך שבה הם חושבים), הפעולות שלהם והדרך בה מתנהגים, באמצעות השפה והדמיון. ממש חיווט מחדש של המוח בהקשרים ספציפיים, פועלת באמצעות שימוש מודע בשפה כדי להביא לשינויים מחשבתיים והתנהגותיים.

אשה בונה ייעוץ זוגי

טיפול ב: התמכרויות (להימורים, קניות, מסכים, קנאביס, סקס) התנהגויות כפייתיות, חרדה, איבוד משמעות החיים, קשיים בזוגיות, במשפחה ובמקום העבודה, אי התמודדות עם מצבי לחץ, חסרי חוסן אישי ומשפחתי, קושי להתמודדות עם אתגרי החיים.

 גישות ושיטות טיפול: קוגניטיבי התנהגותי,  טיפול רגשי, טיפול קבוצתי. מיינדפולנס, דמיון מודרך, “שיטת 24 הצעדים”  של אורית אלדר

אשה בונה ייעוץ זוגי

טיפול ב: הורים שחיים בעבר, תקשורת וגישה שלילית, הסתרת הטעויות\החסרונות של עצמם, התמקדות באין, שומרים על תדמיתם (מעמדם החברתי \ מקצועי), דיבור לא מותאם לרמת הילד, חוסר תקשורת, ציפיות גבוהות.

גישות ושיטות טיפול: פסיכותרפיה אישית, פסיכואנליטית (”טיפול דינאמי”), טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT), תצפית בבית המשפחה, בניית חזון, רמזור גבולות משפחתי וזוגי, מודל “הקשבה יעילה”

אשה בונה ייעוץ זוגי

טיפול ב: תכנון פיננסי, אמונות, ערכים ודת, תפקידים בנישואין, שריון פעילויות וזמן איכות, ציפיות בנוגע לילדים, יחסים במשפחה המורחבת, תקשורת נכונה ובונה, פיתוח מיומנויות ליישוב סכסוכים

גישות ושיטות טיפול: NLP, CBT, NMN, שיטת המראות, טיפול במוזיקה, טיפול רגשי, מיינדפולנס, דמיון מודרך, טיפול הוליסטי, CFT, E.T.C

זוגיות טובה בטיפול זוגי

טיפול ב: משבר לאחר בגידה, הילד הראשון, שבע השנים, שכול של אחד ההורים או ילד, גיל ה 40, הקן המתרוקן, מעבר מגורים או שיפוץ כללי, כלכלי, המשפחה המורחבת (חמה\כלה), על רקע דת

גישות ושיטות טיפול: כל השיטות הפסיכותרפיה ויתר השיטות באתר, שילוב שלהם

טיפול ב: חרדה, דכאון, טראומה, חוסר בטחון, חוסר יכולת ממוש וביטוי עצמי מבחינה אישית, חברתית, זוגית, מקצועית, אקדמית, תקיעות, בדידות.

גישות ושיטות טיפול: כל השיטות הפסיכותרפיה ויתר השיטות באתר, שילוב שלהם

יצירות אומנות, תכשיטים עבודת יד ומוצרים לשלום הבית והנשמה   

זוגיות טובה בטיפול זוגי

 

אתר Eshabona הוא אתר שאתה פונה אליו כדי לשפר את עצמך במערכת הזוגית.

ללמוד איך לתפקד נכון וטוב יותר בזוגיות שלך, איך להגיע לשלום בית אמתי.

בריאות בזוגיות, מערכת יחסים טובה, חזקה, יציבה ומאושרת יותר!

נישואים בריאים ומאושרים, סגנון חיים איכותי ואהבה ושלום בזוגיות, במשפחה ובנישואים.

זוגות רבים מגיעים לדרך ללא מוצא, גם אם הם רוצים להיעזר בגורמים חיצוניים, מאוד יקר ואינם יכולים לאפשר לעצמם טיפול ממושך ויעיל שיעלה אותם על דרך המלך ויביא אותם לחוף מבטחים.

באתר שלנו עלות ייעוץ לכל היועצים ולכל סוגי הייעוציים במחיר לכל כיס

גם אם יש לזוגות את האמצעים רוב היועצים מתמקדים ומטפלים בעיקר ביחסים בין בני הזוג.

לעומת זאת מה שהאתר שלנו נותן הוא עזרה שעוטפת אותך 360 מעלות, עזרה שמטפלת בכל החזיתות, יועצי זוגיות כלכלנים, יועצי זוגיות עורכי דין, יועצי זוגיות מחנכים, יועצי זוגיות מדענים ועוד.

בנוסף גם אם יש לך את הכסף ויש לך את היועץ העוטף 360 מעלות היועצים שלנו עובדים מתוך שליחות עם תחושת ייעוד ורצון נקי לעזור ולתרום לך ולכן חלקם יגיעו בחינם לסלון ביתך וישתו אתכם בחוויות ובטיפים מהחיים האישיים שלהם.

זוגיות טובה בטיפול זוגי מאוד מומלץ להתייעץ עם אחד מהיועצים שלנו ב Eshabona 

אסטרטגיה חדשנית ומהפכנית – נסים בנישואים.

ניתן לקבל ייעוץ אונליין או ייעוץ בבית הלקוח בכל שעה ובכל עת.

להזמנות באתר מאובטח בשיטת אבטחה הגבוהה ביותר SSL .

עשה SUBSCRIBE להמשך טיפים בערוץ היוטיוב שלנו